ADA MARİN YATÇILIK

 • Ada Marin Yatçılık  »  Tesis Bilgileri
 • Telefon-1
  :
  0 252 645 20 40
 • Mobil
  :
  0 532 718 45 44
 • Web
  :
  www.adamarinyachting.com
(912) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

ADA MARİN YATÇILIK

Çeşme'den Bodruma, Gökova'dan Göcek'e, Fethiye'den Antalya'ya sıcak sularda doğa ile başbaşa bir yaşam stilidir Mavi Yolculuk. Üç tarafı dünyanın en güzel denizleri ile çevrili Anadolunun insanoğluna hediye ettiği bu benzersiz yaşam stilini yaşamak ve keşfetmek hayatınızda yeni bir sayfa açacak. Şehir ışıklarının olmadığı koyu mavi gökyüzünde yıldızların bu kadar çok olduğunu hayretle izleyebilirsiniz...

Sizlere Mavi Yolculuk keyfini yaşatmak için geniş tekne alternatiflerimizi sunuyoruz. Huzurlu, güvenli ve eksiksiz hizmet kalitesi ile tatilinize keyifle başlayıp, keyifle bitirmeniz için...

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

En basit anlatımı ile “Yaşamınıza klasik bir tatilden çok daha fazla anlam katan deniz ve doğa ile başbaşa bir tatil anlayışı” diyebiliriz Mavi Yolculuk için.

Tatili, kendi başına kalmak, gözlerini mavi ve yeşil renklerin armonisinde dinlendirmek isteyenler için mükemmel bir alternatiftir. Rezidans konforu arzu edenler için ultra lüks, bana özgürlüğümü verin diyenler için asgari konforda seçeneklerin geniş bir yelpazede yer aldığı bir denizde yaşam sitilidir Mavi Yolculuk.

Konsept olarak bilinen anlamda bir tatil olup - olmadığı tartışılabilecek bir turizm faaliyet aslında. Zira öyle yada böyle kalabalık insan topluluklarının her türlüsünden uzak, bir teknenin verebileceği olanaklar ile sınırlı, belirli bir disiplini olan ama sonsuz özgürlüğün, sessizliğin ve güzelliğin yaşandığı bir aktivite.

Limandan teknenin güvertesine adım attığınız anda başlar sabırsızlığınız. Kumanyanın kontrolü ve halatların çözülüp, demir alınması ile iskeleden uzaklaşıp gitmek. İşte böyle başlar unutulmak istenmeyen hatıralara gebe bir Mavi Yolculuk.

Ege ve Akdenizin sakin ve sıcak sularında bazen motor gücü ile bazen de pupa yelken basarak maviliklere, yanaşırsınız sıra sıra koylara. Tenha sularda, doğa ile başbaşa kalıp turkuaz sularda yüzmek, güvertede güneşlenmek, tekne üzerinde bir masa etrafında tüm negatif duygulardan arınmış olarak lezzetli yemeklerin tadına bakmak. En güzeli ise akşamları demirlediğiniz sakin bir koyda şehir ışıklarından uzak zifir bir karanlıkta gökyüzünde ne kadar çok yıldız olduğunu görmek. Bu sessiz ve masum ambians altında uyumak.

Tekneye çıktığınız dost ve arkadaş grubunuzla planladığınız bir haftalık, 10 günlük veya daha uzun süreli Mavi Yolculuk programınızda, Anadolunun benzersiz sahillerinde gönlünüzce turlayabilirsiniz. Sizleri misafir edecek onlarca koyda farklı lezzetleri tadabileceğiniz medeniyetten kopuk harika restaurantlar ile yolculuğunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Sadece yüzmek ile sınırlı değilsiniz. Su sporları, sahilde doğa yürüyüşleri, tarihi kalıntıları inceleme fırsatı, balık avlamak, dalış yapmak, fotoğraf çekmek gibi bir çok eğlenceli hobi faaliyetlerinide gün içerisinde yapabilme imkanınız var.

Bodrum’dan Kekova’ya, Göcek’ten Bozburun’a kadar tüm Ege ve Akdeniz sahillerini denizden görmek bambaşkadır. Anadolunun göz kamaştıran güzelliğini bir teknenin üzerinden panoramik olarak görmek ve o güzelliği yaşamak için Mavi Yolculuk tek seçeneğiniz.

İster doğuya Antalya yönüne, isterseniz batı’ya Bodrum yönüne rota çizin kendinize. Bu rotaların başlangıç noktası olarak en ideal merkez olarak Göcek’i öneriyoruz.

Ulaşım imkanı, altyapısı ve zengin turizm unsurları ile Mavi Yolculuk konusunda Türkiye’nin en önde gelen yatçılık merkezi olan Göcek’e Mavi Yolcuları bekliyoruz.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Cad.
Okaliptus İş Mrk. K:1 No:48/5
48310 Göcek, Fethiye - MUĞLA


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: